Adwokat Aleksander Domek

Niezależnie od tego czy potrzebują Państwo jednorazowej pomocy i porady, czy też szukacie możliwości dłuższej współpracy, Adwokat Aleksander Domek pozostaje do dyspozycji. Jego kancelaria prawna w Bydgoszczy obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i też podmioty gospodarcze. Mecenasi pracujący tam zajmują się udzielaniem porad, a także tworzeniem dokumentacji procesowej i opiniowaniem dostarczonych do nas dokumentów. Świadczymy również pomoc związaną z reprezentowaniem klientów podczas rozpraw sądowych.

Udrażnianie rur

Wykonujemy różne prace hydrauliczne za pomocą różnorodnych metod. Przeprowadzamy m.in. przepychanie kanalizacji metodą mechaniczną, ciśnieniową czy hydrodynamiczną. Czyścimy nie tylko odpływy wanien, zlewów czy brodzików w domach, ale oczyszczamy całe piony i poziomy. Nasza firma działa na terenie Poznania.

Pomoc dla dłużników w Katowicach

Nasza kancelaria specjalizuje się w pomocy osobom, które mają znaczne długi i inne problemy finansowe. Upadłość konsumencka w Katowicach to opcja, która zatrzymuje egzekucje komornicze i windykacje. My przeanalizujemy Twoją sytuacją i wydamy opinię, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie dostępne oraz pomożemy w zebraniu odpowiedniej dokumentacji.