Firma Centrum Prawa sp. z o.o. sp.k

Szukają Państwo miejsca, w którym mogą Państwo szybko uzyskać sprawdzone porady prawne online? Nasza firma doświadczona firma prawnicza uruchomiła usługę, w której mogą Państwo skorzystać z porad prawnych online. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy są specjalistami z wybranych dziedzin prawa i chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania!

Adwokat i doradztwo prawne

Oferowane przez naszą kancelarię usługi są skierowane zarówno do osób fizycznych, jak również przedsiębiorstw. Adwokata Małgorzata Niemiec z Wrocławia udziela porad prawnych, sporządza pisma urzędowe, prowadzi korespondencję z instytucjami publicznymi oraz reprezentuje Klientów na procesie sądowym. W obszarze zainteresowań zawodowych prawnika znajdują się takie kwestie jak rozwody, sprawy karne, odszkodowania oraz zagadnienia kodeksu cywilnego. Pełna lista podejmowanych czynności znajduje się na stronie internetowej.

Usługi notarialne

Zatrudniająca najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie kancelaria notarialna zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną propozycją. Notariusz pomaga naszym klientom w sporządzaniu stosownych dokumentów i rozwiązywaniu innych problemów. Nasza oferta jest elastyczna, dzięki czemu może z niej skorzystać każdy oczekujący najwyższej jakości usług. Decydując się na wybór naszego biura z Krakowa możesz liczyć na wsparcie wykwalifikowanych fachowców oraz profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie.