http://www.divepolska.com/

Prawdą jest, iż inwestując szeroko w działania marketingowe często zapominamy o tym, jak istotną rolę odgrywa PR wewnętrzny. Otóż, to właśnie opinia samych zatrudnionych osób potrafi rzucić największy cień na wizerunek marki i firmy. Badanie satysfakcji pracowników jest narzędziem służącym analizie postaw i nastrojów.

Przy pomocy gwałtownych zmian w aktywach, pasywach lub organizacji, przedsiębiorstwo chce dać sygnał otoczeniu rynkowemu o poprawie swojej kondycji oraz wzroście własnej wartości. Ten proces podobnie jak inne czynności związane z naprawą oraz upadłością podmiotów gospodarczych zostały zawarte w dziedzinie jaką jest prawo restrukturyzacyjne. Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę prawną podczas prowadzenia tego typu czynności. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże podmioty gospodarcze.

Zaopatrzenie firm w artykuły do biura

W każdej firmie powinno się znaleźć niezbędne wyposażenie, które usprawni wykonywanie wszystkich obowiązków służbowych. Niezastąpione są nowoczesne urządzenia biurowe, które ułatwiają wiele prac. W ofercie naszego sklepu dostępne są różnego rodzaju drukarki, niszczarki, gilotyny oraz okładki do bindowania.

Profesjonalne przedsiębiorstwo oferujące leasing maszyn na niezwykle korzystnych warunkach. Pomagamy innym firmom w osiągnięciu sukcesu oferując im korzystne rozwiązania. Doświadczenie, rzetelność i uczciwość to cechy, jakie charakteryzują naszych pracowników tworzących oferty dla kontrahentów. Jesteśmy pewni, że decydując się na usługi w naszej firmie, będziesz całkowicie usatysfakcjonowany jego rezultatami. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat szczegółów naszej propozycji - wejdź na stronę internetową lub skontaktuj się z naszymi doradcami.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie ofertę leasingu maszyn, dzięki któremu będziecie mogli wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie na zakup wybranego sprzętu. Z nami będziecie mogli zaopatrzyć swoje przedsiębiorstwa w nowoczesne technologie, za sprawą których możliwe jest realizowanie w Waszych firmach codziennych zadań. Nasi specjaliści przeanalizują Waszą sytuację finansową i zaproponują optymalne warunki spłaty zaciągniętych zobowiązań. Gwarantujemy Wam pełne zadowolenie z korzystania z naszych usług.

Pomoc dla frankowiczów

Zaciągnąłeś/zaciągnęłaś kilka lat temu kredyt we frankach i nie wiesz, co robić w sytuacji, kiedy nagle gwałtownie wzrosła rata pożyczki? Nasi prawnicy przeanalizują Twoją umowę z bankiem i oszacują roszczenia, które możesz wysunąć. Na naszej stronie internetowej możesz również samodzielnie zweryfikować, czy Twoją umowę da się "unieważnić".

Przegląd finansów firmy

Firmom, które pragną zbudować swoją wiarygodność w oczach partnerów, może pomóc audytor finansowy. Zakres jego zadań obejmuje szczegółowa analiza i weryfikacja wybranych struktur firmy z wyszczególnieniem ich mocnych i słabych stron. Obowiązkowej weryfikacji podlegają takie instytucje jak banki oraz instytucje kredytowe, a także krajowe instytucje płatnicze oraz spółki akcyjne.

Pożyczki od osób prywatnych

Najlepszym przykładem na inwestowanie społecznościowe jest klub grający w piłkarskiej ekstraklasie, czyli Wisła Kraków. By ratować "Białą Gwiazdę", właściciele poprosili kibiców o przeznaczenie własnych pieniędzy na ratowanie ich ukochanej drużyny w formie pożyczki. Wisłę udało się uratować, a fani mogli odebrać zysk w dowolnej formie przez nich wskazanej.