http://www.divepolska.com/

Prawdą jest, iż inwestując szeroko w działania marketingowe często zapominamy o tym, jak istotną rolę odgrywa PR wewnętrzny. Otóż, to właśnie opinia samych zatrudnionych osób potrafi rzucić największy cień na wizerunek marki i firmy. Badanie satysfakcji pracowników jest narzędziem służącym analizie postaw i nastrojów.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Przy pomocy gwałtownych zmian w aktywach, pasywach lub organizacji, przedsiębiorstwo chce dać sygnał otoczeniu rynkowemu o poprawie swojej kondycji oraz wzroście własnej wartości. Ten proces podobnie jak inne czynności związane z naprawą oraz upadłością podmiotów gospodarczych zostały zawarte w dziedzinie jaką jest prawo restrukturyzacyjne. Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę prawną podczas prowadzenia tego typu czynności. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże podmioty gospodarcze.

Przegląd finansów firmy

Firmom, które pragną zbudować swoją wiarygodność w oczach partnerów, może pomóc audytor finansowy. Zakres jego zadań obejmuje szczegółowa analiza i weryfikacja wybranych struktur firmy z wyszczególnieniem ich mocnych i słabych stron. Obowiązkowej weryfikacji podlegają takie instytucje jak banki oraz instytucje kredytowe, a także krajowe instytucje płatnicze oraz spółki akcyjne.

Rozlicz się z podatku w sposób prawidłowy

Podatek od towarów i usług to jedna z najpowszechniejszych, wszechobecnych danin państwowych. Nie sposób prowadzić działalności gospodarczej za granicą bez znajomości lokalnych procedur. Przeraża Cię ogrom zagranicznych przepisów prawnych? Nie musisz się martwić! Przychodzimy z pomocą, oferując kompleksową usługę VAT Compliance.

WPC24

Wszystkim posiadaczom urządzeń atramentowych polecamy zainwestowanie w tusze do drukarek dostępne w naszym sklepie. Posiadając doskonałą znajomość rynku i stawiając na najlepsze rozwiązania renomowanych producentów, zaopatrujemy naszych Klientów w produkty doskonale odwzorowujące barwy oraz nie powodujące smug. Sprawiają, że urządzenie działa wydajniej i tworzy wydruki najwyższej jakości - zarówno w kolorze, jak również czerni i bieli. Szeroki wybór produktów sprawi, że każdy znajdzie ten idealny dla siebie.

Ulgi podatkowe dla pracowników

Polski Ład wprowadził wiele zmian w rozliczeniach podatkowych, z którymi powinni zapoznać się zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Ulga dla klasy średniej przeznaczona jest dla pracowników zarabiających do 133.692 złote. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wzór, według którego można przekalkulować wartość odliczeń.

Ubezpiecz samochód od usterki

Niespodziewane usterki wiążą się z niespodziewanymi, często bardzo dużymi, kosztami. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, warto wziąć udział w naszym programie. Ubezpieczenie auta od awarii gwarantuje Ci zwrot kosztów usunięcia usterki, naprawę na miejscu zdarzenia, a w specjalnych przypadków również odholowanie.

Polisy dla rolników

Jeśli Twoje gospodarstwo narażone jest na straty finansowe, warto rozważyć możliwość wykupienia polisy. Ubezpieczenia rolnicze kierowane są do osób, które chcą ochronić swój budynek, urządzenia oraz plony przed zagrożeniami związanymi z pracą w polu oraz kolizjami z innymi pojazdami znajdującymi się w gospodarstwie.

Trening uważności

Oferujemy 8-tygodniowy kurs redukcji stresu, na którym poznasz techniki, które wspomogą Cię w zwiększeniu uważności. MBSR, czyli Mind­ful­ness Ba­sed Stress Re­duc­tion to trening, podczas którego będziesz ćwiczyć obserwację swoich myśli i emocji, jak i również dystansowanie się do nich. Metoda jest wykorzystywana m.in. w terapii poznawczo-behawioralnej.