http://www.divepolska.com/

Prawdą jest, iż inwestując szeroko w działania marketingowe często zapominamy o tym, jak istotną rolę odgrywa PR wewnętrzny. Otóż, to właśnie opinia samych zatrudnionych osób potrafi rzucić największy cień na wizerunek marki i firmy. Badanie satysfakcji pracowników jest narzędziem służącym analizie postaw i nastrojów.

Rozliczenia finansowe

Nasze biuro rachunkowe Abicus to bardzo nowoczesne przedsiębiorstwo, które z pewnością da radę sprostać jakimkolwiek zainteresowaniom swoich zleceniodawców proponując najwyższej klasy i precyzyjnie przygotowane rozwiązania takie jak np. prowadzenia pełnych ksiąg handlowych, dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenia rejestrów sprzedaży i zakupów, które są dopełnieniem naszej atrakcyjnej propozycji ofertowej. Obiecujemy, iż podjęta kooperacja będzie w 100 proc. atrakcyjna. Działamy w Centrum Warszawy. Serdecznie zapraszamy.

Przy pomocy gwałtownych zmian w aktywach, pasywach lub organizacji, przedsiębiorstwo chce dać sygnał otoczeniu rynkowemu o poprawie swojej kondycji oraz wzroście własnej wartości. Ten proces podobnie jak inne czynności związane z naprawą oraz upadłością podmiotów gospodarczych zostały zawarte w dziedzinie jaką jest prawo restrukturyzacyjne. Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę prawną podczas prowadzenia tego typu czynności. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże podmioty gospodarcze.

Zaopatrzenie firm w artykuły do biura

W każdej firmie powinno się znaleźć niezbędne wyposażenie, które usprawni wykonywanie wszystkich obowiązków służbowych. Niezastąpione są nowoczesne urządzenia biurowe, które ułatwiają wiele prac. W ofercie naszego sklepu dostępne są różnego rodzaju drukarki, niszczarki, gilotyny oraz okładki do bindowania.

Oferujemy pomoc z zakresu finansów dla Klientów Biznesowych prowadzących małe lub średnie przedsiębiorstwa. W zakres naszych usług wchodzi obsługa podatkowa i kadrowo - płacowa. Biuro rachunkowe Reorganizacja w Warszawie reprezentuje firmy przed Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, ewidencjonuje przychody, prowadzi KPiR a także sporządza sprawozdania dla zarządu, Głównego Urzędu Statystycznego i ZUS. W trakcie współpracy jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami, którzy mogą zwrócić się do nas z prośbą o radę w każdej chwili.

Profesjonalne przedsiębiorstwo oferujące leasing maszyn na niezwykle korzystnych warunkach. Pomagamy innym firmom w osiągnięciu sukcesu oferując im korzystne rozwiązania. Doświadczenie, rzetelność i uczciwość to cechy, jakie charakteryzują naszych pracowników tworzących oferty dla kontrahentów. Jesteśmy pewni, że decydując się na usługi w naszej firmie, będziesz całkowicie usatysfakcjonowany jego rezultatami. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat szczegółów naszej propozycji - wejdź na stronę internetową lub skontaktuj się z naszymi doradcami.