http://www.divepolska.com/

Prawdą jest, iż inwestując szeroko w działania marketingowe często zapominamy o tym, jak istotną rolę odgrywa PR wewnętrzny. Otóż, to właśnie opinia samych zatrudnionych osób potrafi rzucić największy cień na wizerunek marki i firmy. Badanie satysfakcji pracowników jest narzędziem służącym analizie postaw i nastrojów.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Przy pomocy gwałtownych zmian w aktywach, pasywach lub organizacji, przedsiębiorstwo chce dać sygnał otoczeniu rynkowemu o poprawie swojej kondycji oraz wzroście własnej wartości. Ten proces podobnie jak inne czynności związane z naprawą oraz upadłością podmiotów gospodarczych zostały zawarte w dziedzinie jaką jest prawo restrukturyzacyjne. Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę prawną podczas prowadzenia tego typu czynności. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże podmioty gospodarcze.

Przegląd finansów firmy

Firmom, które pragną zbudować swoją wiarygodność w oczach partnerów, może pomóc audytor finansowy. Zakres jego zadań obejmuje szczegółowa analiza i weryfikacja wybranych struktur firmy z wyszczególnieniem ich mocnych i słabych stron. Obowiązkowej weryfikacji podlegają takie instytucje jak banki oraz instytucje kredytowe, a także krajowe instytucje płatnicze oraz spółki akcyjne.

Rozlicz się z podatku w sposób prawidłowy

Podatek od towarów i usług to jedna z najpowszechniejszych, wszechobecnych danin państwowych. Nie sposób prowadzić działalności gospodarczej za granicą bez znajomości lokalnych procedur. Przeraża Cię ogrom zagranicznych przepisów prawnych? Nie musisz się martwić! Przychodzimy z pomocą, oferując kompleksową usługę VAT Compliance.

Wyposażenie biura w Warszawie

Polecamy Państwu oferowane przez nas akcesoria biurowe. Warszawa stanowi miasto, gdzie znajdziecie najlepszej jakości materiały, które będą stanowiły idealne wyposażenie firmy, biura, gabinetu. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można sprawdzić szeroki wybór naszego asortymentu, który oferujemy w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu niskim kosztem będziecie mogli kompleksowo wyposażyć swoje biuro w odpowiedni sprzęt i liczne akcesoria.

WPC24

Wszystkim posiadaczom urządzeń atramentowych polecamy zainwestowanie w tusze do drukarek dostępne w naszym sklepie. Posiadając doskonałą znajomość rynku i stawiając na najlepsze rozwiązania renomowanych producentów, zaopatrujemy naszych Klientów w produkty doskonale odwzorowujące barwy oraz nie powodujące smug. Sprawiają, że urządzenie działa wydajniej i tworzy wydruki najwyższej jakości - zarówno w kolorze, jak również czerni i bieli. Szeroki wybór produktów sprawi, że każdy znajdzie ten idealny dla siebie.

Ulgi podatkowe dla pracowników

Polski Ład wprowadził wiele zmian w rozliczeniach podatkowych, z którymi powinni zapoznać się zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Ulga dla klasy średniej przeznaczona jest dla pracowników zarabiających do 133.692 złote. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wzór, według którego można przekalkulować wartość odliczeń.

Bezpieczeństwo na czas choroby

W naszej ofercie znajdują się usługi, które mają na celu zapewnienie spokoju na czas choroby. Oferujemy ubezpieczenie zdrowotne, w tym grupowe, pracowników i na życie. Pokrywamy koszty leczenia oraz pomagamy w trakcie podróży zagranicznych. Wszystkie usługi poprzedzamy analizą potrzeb każdego klienta.

Dokumentowanie przychodów i wydatków

Podczas dokonywania dużych transakcji, zwłaszcza z firmami korzystającymi z ulg w krajach, które stosują szkodliwą rynkowo politykę podatkową. Na bezpieczeństwo sprzedaży i zakupu pozytywnie wpływają ceny transferowe - dokumentacja sporządzana przy ich stosowaniu pozwala również na klarowne oszacowanie ryzyka uzyskania przychodu.

Pracownik na czas określony

Bardzo popularną alternatywą do standardowego zatrudnienia są tak zwani pracownicy tymczasowi. Rozwiązanie pozwala na korzystanie z zasobów ludzkich na czas określony. Przykładowo, jeżeli Twoje przedsiębiorstwo odnotowuje większe zapotrzebowanie na personel wyłącznie w grudniu, możesz skorzystać z takiej usługi na okres miesiąca.

Ubezpiecz samochód od usterki

Niespodziewane usterki wiążą się z niespodziewanymi, często bardzo dużymi, kosztami. Jeśli chcesz uniknąć takiej sytuacji, warto wziąć udział w naszym programie. Ubezpieczenie auta od awarii gwarantuje Ci zwrot kosztów usunięcia usterki, naprawę na miejscu zdarzenia, a w specjalnych przypadków również odholowanie.

Zacznij zarabiać online

Chcesz się dowiedzieć jak zacząć biznes online? Weź udział w naszym wyzwaniu przedsiębiorcy. Można w nim znaleźć szereg cennych informacji, porad i wskazówek, które pomogą w wyborze odpowiedniego modelu biznesowego, znalezieniu swojej niszy rynkowej, budowaniu marki i generowaniu zysków. Kurs prowadzony jest przez przez specjalistę z dziedziny biznesu online, posiadającego praktyczną wiedzę i doświadczenie w zarabianiu w sieci.

Akcesoria do biura

Doskonałe materiały biurowe znajda państwo w niezwykłym asortymencie sklepu office-land.pl. Pomożemy państwu w sprawnym porządkowaniu i przechowywaniu dokumentów. Ułatwimy również pisanie i codzienną korespondencję. Zapewniamy nie tylko trwałość naszych produktów, ale również ich nowoczesny i kolorowy wygląd.

Polisy dla rolników

Jeśli Twoje gospodarstwo narażone jest na straty finansowe, warto rozważyć możliwość wykupienia polisy. Ubezpieczenia rolnicze kierowane są do osób, które chcą ochronić swój budynek, urządzenia oraz plony przed zagrożeniami związanymi z pracą w polu oraz kolizjami z innymi pojazdami znajdującymi się w gospodarstwie.