http://www.divepolska.com/

Prawdą jest, iż inwestując szeroko w działania marketingowe często zapominamy o tym, jak istotną rolę odgrywa PR wewnętrzny. Otóż, to właśnie opinia samych zatrudnionych osób potrafi rzucić największy cień na wizerunek marki i firmy. Badanie satysfakcji pracowników jest narzędziem służącym analizie postaw i nastrojów.

Pomagamy w doborze ubezpieczeń rolnych - DG Broker

Pomagamy przedsiębiorcom prowadzącym gospodarstwa rolnicze w doborze najbardziej optymalnej i opłacalnej ochrony. Proponujemy szczegółowe rodzaje zabezpieczeń, takie jak ubezpieczenie konia, maszyn rolniczych, gospodarstwa jako całości czy upraw. Zajmujemy się analizą ryzyka, na jakie narażony jest gospodarz, biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia zdarzeń losowych, takich jak susza, grad, uderzenie pioruna czy powódź. Proponujemy warianty z wyborem pojedynczego rodzaju ryzyka, jak i rozwiązania kompleksowe.

Dorian - firma sprzątająca Warszawa

Jeśli nie możesz uporać się z brudem to niezbędna będzie Ci firma sprzątająca. Warszawa oferuje usługi wielu firm działających w tej branży jednak nie każda z nich dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz dostateczną wiedzą aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Z moich doświadczeń powiem, że warta uwagi jest Dorian - firma sprzątająca. Nie zdarzyło mi się aby nie uporali się oni z jakimkolwiek zabrudzeniem dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Wam tych specjalistów. Oferujemy sprzątanie obiektów i firm na wysokim poziomie, szybko i fachowo.

Rozliczenia finansowe

Nasze biuro rachunkowe Abicus to bardzo nowoczesne przedsiębiorstwo, które z pewnością da radę sprostać jakimkolwiek zainteresowaniom swoich zleceniodawców proponując najwyższej klasy i precyzyjnie przygotowane rozwiązania takie jak np. prowadzenia pełnych ksiąg handlowych, dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenia rejestrów sprzedaży i zakupów, które są dopełnieniem naszej atrakcyjnej propozycji ofertowej. Obiecujemy, iż podjęta kooperacja będzie w 100 proc. atrakcyjna. Działamy w Centrum Warszawy. Serdecznie zapraszamy.

Wsparcie prawne dla obcokrajowców - WTS Saja

Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowej firmy doradczej. Nasza kancelaria WTS Saja działa na rynku od 2004 roku. Naszym klientom pomagamy w załatwianiu formalności związanych z tax advisor, czyli zwrotem podatku z USA. Informujemy o zmianach zachodzących w polskim prawie finansowym. Wprowadzamy inwestycje w Specjalne Strefy Ekonomiczne (SSE), weryfikujemy wielkość pomocy publicznej, dokonujemy wszelkich procedur rozliczających, obsługujemy kontrolę i postępowania sądowe, a także prowadzimy szkolenia.

Przy pomocy gwałtownych zmian w aktywach, pasywach lub organizacji, przedsiębiorstwo chce dać sygnał otoczeniu rynkowemu o poprawie swojej kondycji oraz wzroście własnej wartości. Ten proces podobnie jak inne czynności związane z naprawą oraz upadłością podmiotów gospodarczych zostały zawarte w dziedzinie jaką jest prawo restrukturyzacyjne. Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę prawną podczas prowadzenia tego typu czynności. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże podmioty gospodarcze.

Usługi z zakresu konfekcjonowania

Oferujemy szeroki zakres usług poligraficznych. Wśród nich znajduje się konfekcjonowanie towaru. Obejmuje ono między innymi: foliowanie PCV, tworzenie multipaków produktów, dołączanie do nich gratisów i materiałów do wypróbowania oraz naklejanie samoprzylepnych etykiet promocyjnych. Są to najpopularniejsze i jedne z najskuteczniejszych działań z obszaru marketingu. Posiadamy 15 lat doświadczenia w tej branży, dlatego decydując się na skorzystanie z oferty Unobrand, decydujecie się na jakość i solidność wykonania zamówionej usługi.

Usługi rachunkowe dla firm niemieckojęzycznych

Usługi naszego biura obejmują doradztwo podatkowe i rachunkowe, a także bieżącą obsługę kadr i płac, prowadzenie ksiąg rozliczeniowych i sporządzanie aktualnych sprawozdań z kondycji firmy. Nasi biegli rewidenci przeprowadzają również audyty przedsiębiorstw i wspomagają w trakcie kontroli z Urzędu Skarbowego. Możliwa jest również obsługa niemieckich podmiotów i pomoc w zakładaniu działalności na rynku naszych zachodnich sąsiadów.