http://www.divepolska.com/

Prawdą jest, iż inwestując szeroko w działania marketingowe często zapominamy o tym, jak istotną rolę odgrywa PR wewnętrzny. Otóż, to właśnie opinia samych zatrudnionych osób potrafi rzucić największy cień na wizerunek marki i firmy. Badanie satysfakcji pracowników jest narzędziem służącym analizie postaw i nastrojów.

Postępowanie restrukturyzacyjne

Przy pomocy gwałtownych zmian w aktywach, pasywach lub organizacji, przedsiębiorstwo chce dać sygnał otoczeniu rynkowemu o poprawie swojej kondycji oraz wzroście własnej wartości. Ten proces podobnie jak inne czynności związane z naprawą oraz upadłością podmiotów gospodarczych zostały zawarte w dziedzinie jaką jest prawo restrukturyzacyjne. Nasza Kancelaria oferuje swoim klientom doradztwo oraz opiekę prawną podczas prowadzenia tego typu czynności. Obsługujemy zarówno małe, jak i duże podmioty gospodarcze.

Przegląd finansów firmy

Firmom, które pragną zbudować swoją wiarygodność w oczach partnerów, może pomóc audytor finansowy. Zakres jego zadań obejmuje szczegółowa analiza i weryfikacja wybranych struktur firmy z wyszczególnieniem ich mocnych i słabych stron. Obowiązkowej weryfikacji podlegają takie instytucje jak banki oraz instytucje kredytowe, a także krajowe instytucje płatnicze oraz spółki akcyjne.

Rozlicz się z podatku w sposób prawidłowy

Podatek od towarów i usług to jedna z najpowszechniejszych, wszechobecnych danin państwowych. Nie sposób prowadzić działalności gospodarczej za granicą bez znajomości lokalnych procedur. Przeraża Cię ogrom zagranicznych przepisów prawnych? Nie musisz się martwić! Przychodzimy z pomocą, oferując kompleksową usługę VAT Compliance.

Wyposażenie biura w Warszawie

Polecamy Państwu oferowane przez nas akcesoria biurowe. Warszawa stanowi miasto, gdzie znajdziecie najlepszej jakości materiały, które będą stanowiły idealne wyposażenie firmy, biura, gabinetu. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie można sprawdzić szeroki wybór naszego asortymentu, który oferujemy w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu niskim kosztem będziecie mogli kompleksowo wyposażyć swoje biuro w odpowiedni sprzęt i liczne akcesoria.

Rozliczenia podatkowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie usługi wykonywane przez nas specjalistów w naszym profesjonalnym i doświadczonym biurze rachunkowym. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie rozliczenia podatkowe, kierowane do wybranych Urzędów Skarbowych. Znajdziecie u nas pomoc ze strony sprawdzonych i rzetelnych księgowych. Zajmują się oni prowadzeniem dla Was ksiąg przychodów i rozchodów, handlowych. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest na terenie miasta Gdynii.

WPC24

Wszystkim posiadaczom urządzeń atramentowych polecamy zainwestowanie w tusze do drukarek dostępne w naszym sklepie. Posiadając doskonałą znajomość rynku i stawiając na najlepsze rozwiązania renomowanych producentów, zaopatrujemy naszych Klientów w produkty doskonale odwzorowujące barwy oraz nie powodujące smug. Sprawiają, że urządzenie działa wydajniej i tworzy wydruki najwyższej jakości - zarówno w kolorze, jak również czerni i bieli. Szeroki wybór produktów sprawi, że każdy znajdzie ten idealny dla siebie.

Ulgi podatkowe dla pracowników

Polski Ład wprowadził wiele zmian w rozliczeniach podatkowych, z którymi powinni zapoznać się zarówno pracownicy, jak i pracodawcy. Ulga dla klasy średniej przeznaczona jest dla pracowników zarabiających do 133.692 złote. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wzór, według którego można przekalkulować wartość odliczeń.

Bezpieczeństwo na czas choroby

W naszej ofercie znajdują się usługi, które mają na celu zapewnienie spokoju na czas choroby. Oferujemy ubezpieczenie zdrowotne, w tym grupowe, pracowników i na życie. Pokrywamy koszty leczenia oraz pomagamy w trakcie podróży zagranicznych. Wszystkie usługi poprzedzamy analizą potrzeb każdego klienta.

Dokumentowanie przychodów i wydatków

Podczas dokonywania dużych transakcji, zwłaszcza z firmami korzystającymi z ulg w krajach, które stosują szkodliwą rynkowo politykę podatkową. Na bezpieczeństwo sprzedaży i zakupu pozytywnie wpływają ceny transferowe - dokumentacja sporządzana przy ich stosowaniu pozwala również na klarowne oszacowanie ryzyka uzyskania przychodu.