http://www.divepolska.com/

Prawdą jest, iż inwestując szeroko w działania marketingowe często zapominamy o tym, jak istotną rolę odgrywa PR wewnętrzny. Otóż, to właśnie opinia samych zatrudnionych osób potrafi rzucić największy cień na wizerunek marki i firmy. Badanie satysfakcji pracowników jest narzędziem służącym analizie postaw i nastrojów.

Pomagamy w doborze ubezpieczeń rolnych - DG Broker

Pomagamy przedsiębiorcom prowadzącym gospodarstwa rolnicze w doborze najbardziej optymalnej i opłacalnej ochrony. Proponujemy szczegółowe rodzaje zabezpieczeń, takie jak ubezpieczenie konia, maszyn rolniczych, gospodarstwa jako całości czy upraw. Zajmujemy się analizą ryzyka, na jakie narażony jest gospodarz, biorąc pod uwagę możliwość wystąpienia zdarzeń losowych, takich jak susza, grad, uderzenie pioruna czy powódź. Proponujemy warianty z wyborem pojedynczego rodzaju ryzyka, jak i rozwiązania kompleksowe.

Dorian - firma sprzątająca Warszawa

Jeśli nie możesz uporać się z brudem to niezbędna będzie Ci firma sprzątająca. Warszawa oferuje usługi wielu firm działających w tej branży jednak nie każda z nich dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz dostateczną wiedzą aby sprostać najtrudniejszym zadaniom. Z moich doświadczeń powiem, że warta uwagi jest Dorian - firma sprzątająca. Nie zdarzyło mi się aby nie uporali się oni z jakimkolwiek zabrudzeniem dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Wam tych specjalistów. Oferujemy sprzątanie obiektów i firm na wysokim poziomie, szybko i fachowo.

Rozliczenia finansowe

Nasze biuro rachunkowe Abicus to bardzo nowoczesne przedsiębiorstwo, które z pewnością da radę sprostać jakimkolwiek zainteresowaniom swoich zleceniodawców proponując najwyższej klasy i precyzyjnie przygotowane rozwiązania takie jak np. prowadzenia pełnych ksiąg handlowych, dekretowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenia rejestrów sprzedaży i zakupów, które są dopełnieniem naszej atrakcyjnej propozycji ofertowej. Obiecujemy, iż podjęta kooperacja będzie w 100 proc. atrakcyjna. Działamy w Centrum Warszawy. Serdecznie zapraszamy.

Kancelaria Adwokacka

W naszej kancelarii adwokackiej pracują wyłącznie najlepsi, wykształceni i doświadczeni prawnicy specjalizujący się w prawie kranym. Wrocław to miasto, w którym znajduje się nasze biuro. Pracuje tutaj adwokat z Wrocławia, który specjalizuje się w wielu różnych dziedzinach prawa. To czyni nas kancelarią kompleksową i przygotowaną na każdą sprawę. Zapraszamy do kontaktu.

Tłumaczenia od profesjonalistów

W przypadku tłumaczenia oficjalnych dokumentów biznesowych, instrukcji obsługi oraz innych dokumentacji firmowych, a także katalogów produktów, niezbędna jest rzetelność, znajomość tematu oraz wieloletnie doświadczenie wykwalifikowanych pracowników. Nasza agencja tłumaczeń specjalizuje się w przekładzie tekstów technicznych.

Twoja firma w naszych rękach - Dime Office

Czy wiesz, że wystarczy kilka niewielkich zmian, by pozytywnie wpłynąć na wizerunek marki oraz poszerzyć działalność przedsiębiorstwa? Skorzystaj ze wsparcia specjalistów i spraw, by Twój biznes zaczął się rozwijać. Dime Office oferuje wirtualny adres w Warszawie, Poznaniu lub Katowicach. Do tego oddaje w Twoje ręce gotową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością ze wszelkimi niezbędnymi pozwoleniami oraz numerami NIP, REGON, KRS oraz rejestracją VAT. Do tego poprowadzi Twoją księgowość i wynajmie biuro konferencyjne.

Wsparcie prawne dla obcokrajowców - WTS Saja

Jesteśmy przedstawicielem międzynarodowej firmy doradczej. Nasza kancelaria WTS Saja działa na rynku od 2004 roku. Naszym klientom pomagamy w załatwianiu formalności związanych z tax advisor, czyli zwrotem podatku z USA. Informujemy o zmianach zachodzących w polskim prawie finansowym. Wprowadzamy inwestycje w Specjalne Strefy Ekonomiczne (SSE), weryfikujemy wielkość pomocy publicznej, dokonujemy wszelkich procedur rozliczających, obsługujemy kontrolę i postępowania sądowe, a także prowadzimy szkolenia.

Rozwiązania poligraficzne

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem nowoczesnych urządzeń do biur. Oferujemy sprzęt renomowanych marek, który pozwoli na przyspieszenia pracy oraz zoptymalizowanie wielu procesów zachodzących w firmie. Polecamy przede wszystkim kserokopiarki Konica Minolta bizhub, urządzenia wydajne i niezawodne, na pewno sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców.