Hurtownia elektryczna

Nasz sklep elektryczny online oferuje bardzo bogaty asortyment, w którym znajdziecie kilka tysięcy artykułów z branży elektrycznej, pochodzących od ponad 200 czołowych producentów. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów, których bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone zdobyciem odpowiednich certyfikatów. Znajdziecie u nas zarówno przedmioty niezbędne na co dzień, takie jak kable czy oświetlenie, jak również bardziej specjalistyczne rozwiązania, w tym aparaturę modułową oraz automatykę przemysłową.

TIK-SOFT - narzędzie do prowadzenia księgowości

Historia naszego przedsiębiorstwa to 25 lat działalności na rynku informatycznym. Firma TIK-SOFT specjalizuje się w projektowaniu oraz dostarczaniu na rynek wysokiej klasy systemów i narzędzi, które pozwolą na prowadzenie księgowości przy wykorzystaniu komputerów i innych urządzeń. Opracowany przez nas program kadrowo płacowy Finka to idealne rozwiązanie dla firm o różnym profilu działalności. Ten produkt dostępny jest w kilku pakietach, które różnią się od siebie dostępnymi narzędziami i opcjami.

Kompresowy śrubowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze urządzenia sprężające powietrze! To między innymi funkcjonalne oraz niezawodne w każdej sytuacji sprężarki śrubowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych maszyn - skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Proponujemy wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów taśmy transportujące, pozwalające na szybkie i łatwe przenoszenie wybranych elementów, produktów. Dlatego też stosowane są one zwłaszcza przy produkcji towarów w zakładach, halach. Pozwalają również na przemieszczanie elementów na magazynach. Dzięki wykorzystaniu naszych pasów napędowych oraz akcesoriów przenośnikowych będziecie mogli usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków w Waszych przedsiębiorstwach. Zapewniamy szeroki wybór technologii przemysłowych.

działające na sprężone powietrze

Przesył różnego typu cieczy jest procesem, który odbywa się w wielu zakładach produkcyjnych. Dostępne w naszej ofercie pompy membranowe pneumatyczne bardzo dobrze spełniają tę funkcję i cieszą się z tego powodu dużą popularnością wśród klientów. Warto zauważyć, że ich działanie oparte jest na sprężonym powietrzu.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się obróbką plastyczną metali CNC. Oferujemy gięcie i walcowanie blach z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn, które pozwalają nam tworzyć wyroby w nawet najbardziej skomplikowanych kształtach. Polecamy również obróbkę skrawaniem CNC oraz inne działania. Zapewniamy przystępne ceny, najwyższą jakość obsługi, rzetelność i terminowość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

H2Optim - innowacyjne technologie oczyszczania wody

Firma H2Optim opracowała efektywną i innowacyjną technologię oczyszczania wody, po którą sięga coraz więcej przedsiębiorstw z sektora farmaceutycznego czy kosmetycznego. Efektywna elektrodejonizacja jest prowadzona przy wsparciu zaawansowanych technologicznie urządzeń, które wypełniają wolną przestrzeń żywicą jonowymienną.

Usprawnienie pracy kancelarii

Jeśli jesteś prawnikiem, to na pewno wiesz ile czasu trzeba poświęcić na znalezienie odpowiednich dokumentów. Oferowany przez nas program do zarządzania kancelarią, pozwoli Ci na szybsze i łatwiejsze zarządzanie dokumentami. Ponadto korzystając z niego możesz zdalnie wymieniać dokumenty z klientami.

Precyzyjna obróbka elementów drewnianych

Nowoczesne urządzenia, które znajdują się w naszym parku maszynowym, pozwalają na precyzyjną i efektywną obróbkę oraz porcjowanie materiałów. Oferowane przez nas cięcie laserowe drewna gwarantuje precyzję wymiaru i zachowanie równych krawędzi. Usługa dotyczy również opracowania i skrawania tektury, sklejki, gąbki lub tkanin.

Dla nas technologia ledowa jest niezwykłym źródłem, z którego nieustannie czerpiemy. Pragniemy, aby również nasi klienci mogli cieszyć się taką możliwością. Dlatego też zachęcamy do zamiany tradycyjnych systemów na oświetlenie LED. Jest to rozwiązanie energooszczędne, które pod względem jakości światła, w żaden sposób nie odbiega od swojego poprzednika. Zapraszamy do naszego sklepi z oświetleniem LED - Prescot.

Zapewnij bezpieczeństwo sieci IT

Zajmujemy się bezpieczeństwem Twojego komputera, telefonu, tabletu w branży IT. Interguard zapewnia ochronę informacji i przeprowadzenie analizy z zakresu informatyki śledczej i odzyskiwanych danych. Działamy na bazie systemów SCADA, wykorzystując licencjonowanie oprogramowanie Nessus (skanera słabości systemowych).

Ekwipunek na wyprawy

Zapraszamy do skorzystania z oferty na latarki strażackie. Niezwykle wydajne i praktyczne, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki ich zasilaniu akumulatorowemu możliwe jest uzyskanie dodatkowego źródła światła, jakie wykorzystywane jest w ekstremalnych, trudnych warunkach.

Dzierżawa kompresorów

Wynajem sprężarek śrubowych i kompresorów, a także ich okresowa dzierżawa jest możliwa w naszej firmie. Jeśli szybko potrzebne Ci sprężarki śrubowe, to znajdziesz je właśnie u nas. Oferta sprężarek obejmuje ich wynajem w atrakcyjnych cenach. Sprężarki do wynajmu możesz obejrzeć w naszej firmie w Lęborku, a także na stronie internetowej, dostępnej pod adresem podanym w linku.

Produkty zabezpieczające drewno

Niektóre materiały są szczególnie podatne na spalanie. Jeśli na przykład chcesz zapobiec szybkiemu zajęciu się domku letniskowego w pożarze, przyda Ci się farba ognioochronna do drewna. Dzięki jej użyciu, gaszenie konstrukcji stanie się łatwiejsze. Płomień będzie się bowiem rozprzestrzeniał w wolniejszym tempie.

Sieć lokalnych platform

Postaw na rozwój strony www, dzięki przystąpieniu do naszego projektu ogólnopolskiej sieci CMS dla portali informacyjnych. Gwarantujemy wzrost liczby odwiedzin i nowych użytkowników oraz sprawne zarządzanie obiegiem treści. Szereg modułów wraz z dostępem do zasobów cyfrowych, pozwala unowocześnić serwis i zaoszczędzić czas. Zapewniamy wsparcie informatyczne i handlowe, a także porady prawne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedażową naszej firmy. Szczególnie polecamy skaner kodów kreskowych, który ułatwi pracę w każdej firmie. Gwarantujemy niezawodność wszystkich naszych produktów, prostą przyjazną obsługę oraz najlepszą cenę na rynku. W razie wątpliwości związanych z wyborem konkretnego skanera kodów kreskowych, służymy Państwu pomocą. Zapraszamy!

W naszej ofercie znajdują się folie stretch do pakowania i wyposażenia, a wśród tego działu aż 30 produktów, w których opakowania foliowe zajmują centralne miejsce. Mamy do zaoferowania także papier pakowy i owijarki papieru, wreszcie i maszyny do szycia kartonów drutem, maszyny do montażu taśm, a także jako całkiem nowy asortyment-tekturę falistą. Jak wspomnieliśmy, folie stretch to nie wszystko. Posiadamy również folię czarną, pęcherzykową, folię ręczną, folię poduszkową do Minipak, folię stretch oraz całe profesjonalne zestawy do ręcznego pakowania. Po więcej informacji na temat folii stretch, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Napędy garażowe

Potrzebna Państwu automatyka do bram garażowych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo kompletne zestawy,a także poszczególne elementy czy akcesoria do oferowanego przez nas asortymentu. W razie pytań nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie, które przysłuży się w Państwa gospodarstwie domowym.

Serwis komputerowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej strony internetowej. Zajmujemy się sprzedażą drukarek oraz niezbędnych do nich materiałów eksploatacyjnych. Dostarczamy także sieci komputerowe, które zapewnią bezpieczeństwo użytkowania. Pracownicy naszego radomskiego serwisu naprawią także każdą usterkę urządzeń wielofunkcyjnych.

Akcesoria do urządzeń laserowych

Dostarczamy klientom urządzenia do laserowego cięcia tworzyw naturalnych i sztucznych o różnej grubości. W naszym sklepie internetowym znaleźć można również części do ploterów - chłodnice, filtry, tuby i inne akcesoria. Zapewniają one odpowiednie funkcjonowanie urządzenia laserowego, wpływając jednocześnie na jego wydajność.

Arkusze samokopiujące

Wybierz naszą ofertę i już dziś zamów dostępne artykuły biurowe. Polecamy, między innymi, papier samokopiujący sprzedawany w arkuszach A4. Jest on wszechstronnie wykorzystywany w logistyce, w szczególności w procesie potwierdzania odbiorów, fakturowania czy też wypełniania ankiet. Sprzedawany w ryzach po 500 sztuk zapakowanych w kartony.

Powiadomienie o awariach

Zapewnij większe bezpieczeństwo swoim danym. Monitoruj swoje serwery z pięciu niezależnych lokalizacji. Dowiesz się jako pierwszy o awarii, łatwiej będziesz mógł zidentyfikować błąd a w rezultacie szybciej naprawisz usterkę. Zapewnij sobie najnowocześniejsze bezpieczeństwo dzięki naszej usłudze monitorowania serwerów.

Ochrona dróg oddechowych przed smogiem

Dokładne oczyszczenie powietrza ze smogu zapewnią produkty naszej firmy. Proponujemy sprzęt, który, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, skutecznie pochłania cząstki PM2,5 oraz PM10. Dzięki temu możesz cieszyć się atmosferą nie tylko dobrze nawilżoną, lecz także pozbawioną niebezpiecznych związków chemicznych.

Terminal do płatności

Nasza firma działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się produkcją urządzeń, takich jak opłatomaty. Zostały wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, dzięki czemu mogą być użytkowane nawet przez wiele lat bez jakichkolwiek usterek. Za ich pośrednictwem można uregulować należność także za pośrednictwem kart bankomatowych.

Najbardziej wymagającym klientom polecamy nasze pompy próżniowe, które dostępne są w rożnych modelach dostosowanych do odpowiedniego wykonywania przez nie pracy. Oferujemy Państwu zatem produkty bocznokanałowe, próżniowe i cieczowe z pierścieniem cieczowym, łopatkowe oraz wiele innych. Szczegóły dostępne na stronie.

Polecamy Państwu dystrybuowane przez nas frezy do aluminium, które dostępne są u nas w różnych modelach. Można zakupić u nasz profesjonalny sprzęt w przystępnych cenach. Zastosowanie najnowszych materiałów pozwala nam zapewnić skuteczność sprzedawanych przez nas narzędzi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Nasza firma nie boi się nietypowych i skomplikowanych zleceń. Zajmujemy się usługami obejmującymi drukowanie 3D wykonywane w technologii FDM oraz skanowanie postaci i obiektów. Ponadto wykonujemy profesjonalne modele produktów. Jesteś zainteresowany współpracą z 3D Expert? W takim razie zachęcamy do kontaktu i odwiedzin w biurze we Wrocławiu.

Folia stretch transparentna

Folie stretch to funkcjonalne produkty termokurczliwe, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Najczęściej używa się ich jednak do pakowania różnego rodzaju produktów. Dzięki temu, że są one rozciągliwe, a przy tym niezwykle wytrzymałe, nadają się one świetnie do owijania dużych przedmiotów, takich jak np. palety. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdzie miedzy innymi doskonałą folię stretch ciętą 25cm.

Tamponiarka

Nasze urządzenia pozwalają wiernie i precyzyjnie odtwarzać rozmaite wzory, faktury, napisy i grafiki na wszelkiego typu powierzchniach: drewnie, szkle, metalu, tworzywach sztucznych itp. Maszyny do tampodruku znajdą swoje zastosowanie w firmach reklamowych i produkcyjnych. Wyposażone są w kolorowe panele dotykowe.

Instalacje elektryczne

Oferujemy rozmaite instalacje, m.in. fotowoltaiczne, do domków jednorodzinnych, hal, magazynów, biurowców i innych lokali. Gwarantujemy fachowy dobór materiałów oraz doradztwo na każdym etapie przygotowywania dokumentacji. Jeśli potrzebujesz elektryka w Dolnośląskiem, nie wahaj się skontaktować z naszą firmą.

Dobrej jakości komputery

Potrzebny Ci nowy komputer przenośny? Nie wiesz, z której firmy wybrać nowy sprzęt? Dobrze trafiłeś! Proponujemy laptopy Asus, cechujące się wysokiej jakości wykonaniem, które zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy zarówno komputery do pracy, jak i do szkoły czy też na uczelnię.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na profesjonalne maszyny czyszczące. Są to różnorodne i funkcjonalne urządzenia, dzięki którym wyczyścisz każdą powierzchnię. Nasza szorowarka usuwa nawet ciężkie do wyeliminowania plamy. Jej solidne szczotki działają funkcjonalnie i niezawodnie, spełniając wszelkie oczekiwania wszystkich użytkowników! Jeżeli chciałbyś skorzystać z naszych usług, bądź dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej propozycji, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami, bądź odwiedź naszą oficjalną witrynę internetową!