Hurtownia elektryczna

Nasz sklep elektryczny online oferuje bardzo bogaty asortyment, w którym znajdziecie kilka tysięcy artykułów z branży elektrycznej, pochodzących od ponad 200 czołowych producentów. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów, których bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone zdobyciem odpowiednich certyfikatów. Znajdziecie u nas zarówno przedmioty niezbędne na co dzień, takie jak kable czy oświetlenie, jak również bardziej specjalistyczne rozwiązania, w tym aparaturę modułową oraz automatykę przemysłową.

TIK-SOFT - narzędzie do prowadzenia księgowości

Historia naszego przedsiębiorstwa to 25 lat działalności na rynku informatycznym. Firma TIK-SOFT specjalizuje się w projektowaniu oraz dostarczaniu na rynek wysokiej klasy systemów i narzędzi, które pozwolą na prowadzenie księgowości przy wykorzystaniu komputerów i innych urządzeń. Opracowany przez nas program kadrowo płacowy Finka to idealne rozwiązanie dla firm o różnym profilu działalności. Ten produkt dostępny jest w kilku pakietach, które różnią się od siebie dostępnymi narzędziami i opcjami.

Kompresowy śrubowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze urządzenia sprężające powietrze! To między innymi funkcjonalne oraz niezawodne w każdej sytuacji sprężarki śrubowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych maszyn - skontaktuj się bezpośrednio z nami.

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Jeżeli chodzi o chłodnictwo przemysłowe, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Tworzymy nowoczesne i skuteczne rozwiązania, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby nawiązać współpracę na najwyższym poziomie z profesjonalnym parterem, wybierz naszą firmę. Przekonamy Cię, że na chłodnictwie przemysłowym znamy się jak nikt inny.

Proponujemy wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów taśmy transportujące, pozwalające na szybkie i łatwe przenoszenie wybranych elementów, produktów. Dlatego też stosowane są one zwłaszcza przy produkcji towarów w zakładach, halach. Pozwalają również na przemieszczanie elementów na magazynach. Dzięki wykorzystaniu naszych pasów napędowych oraz akcesoriów przenośnikowych będziecie mogli usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków w Waszych przedsiębiorstwach. Zapewniamy szeroki wybór technologii przemysłowych.

działające na sprężone powietrze

Przesył różnego typu cieczy jest procesem, który odbywa się w wielu zakładach produkcyjnych. Dostępne w naszej ofercie pompy membranowe pneumatyczne bardzo dobrze spełniają tę funkcję i cieszą się z tego powodu dużą popularnością wśród klientów. Warto zauważyć, że ich działanie oparte jest na sprężonym powietrzu.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się obróbką plastyczną metali CNC. Oferujemy gięcie i walcowanie blach z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn, które pozwalają nam tworzyć wyroby w nawet najbardziej skomplikowanych kształtach. Polecamy również obróbkę skrawaniem CNC oraz inne działania. Zapewniamy przystępne ceny, najwyższą jakość obsługi, rzetelność i terminowość. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, nasi specjaliści służą fachowym doradztwem.

H2Optim - innowacyjne technologie oczyszczania wody

Firma H2Optim opracowała efektywną i innowacyjną technologię oczyszczania wody, po którą sięga coraz więcej przedsiębiorstw z sektora farmaceutycznego czy kosmetycznego. Efektywna elektrodejonizacja jest prowadzona przy wsparciu zaawansowanych technologicznie urządzeń, które wypełniają wolną przestrzeń żywicą jonowymienną.

Usprawnienie pracy kancelarii

Jeśli jesteś prawnikiem, to na pewno wiesz ile czasu trzeba poświęcić na znalezienie odpowiednich dokumentów. Oferowany przez nas program do zarządzania kancelarią, pozwoli Ci na szybsze i łatwiejsze zarządzanie dokumentami. Ponadto korzystając z niego możesz zdalnie wymieniać dokumenty z klientami.

Precyzyjna obróbka elementów drewnianych

Nowoczesne urządzenia, które znajdują się w naszym parku maszynowym, pozwalają na precyzyjną i efektywną obróbkę oraz porcjowanie materiałów. Oferowane przez nas cięcie laserowe drewna gwarantuje precyzję wymiaru i zachowanie równych krawędzi. Usługa dotyczy również opracowania i skrawania tektury, sklejki, gąbki lub tkanin.

Dla nas technologia ledowa jest niezwykłym źródłem, z którego nieustannie czerpiemy. Pragniemy, aby również nasi klienci mogli cieszyć się taką możliwością. Dlatego też zachęcamy do zamiany tradycyjnych systemów na oświetlenie LED. Jest to rozwiązanie energooszczędne, które pod względem jakości światła, w żaden sposób nie odbiega od swojego poprzednika. Zapraszamy do naszego sklepi z oświetleniem LED - Prescot.

Zapewnij bezpieczeństwo sieci IT

Zajmujemy się bezpieczeństwem Twojego komputera, telefonu, tabletu w branży IT. Interguard zapewnia ochronę informacji i przeprowadzenie analizy z zakresu informatyki śledczej i odzyskiwanych danych. Działamy na bazie systemów SCADA, wykorzystując licencjonowanie oprogramowanie Nessus (skanera słabości systemowych).

Ekwipunek na wyprawy

Zapraszamy do skorzystania z oferty na latarki strażackie. Niezwykle wydajne i praktyczne, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki ich zasilaniu akumulatorowemu możliwe jest uzyskanie dodatkowego źródła światła, jakie wykorzystywane jest w ekstremalnych, trudnych warunkach.

Dzierżawa kompresorów

Wynajem sprężarek śrubowych i kompresorów, a także ich okresowa dzierżawa jest możliwa w naszej firmie. Jeśli szybko potrzebne Ci sprężarki śrubowe, to znajdziesz je właśnie u nas. Oferta sprężarek obejmuje ich wynajem w atrakcyjnych cenach. Sprężarki do wynajmu możesz obejrzeć w naszej firmie w Lęborku, a także na stronie internetowej, dostępnej pod adresem podanym w linku.

Produkty zabezpieczające drewno

Niektóre materiały są szczególnie podatne na spalanie. Jeśli na przykład chcesz zapobiec szybkiemu zajęciu się domku letniskowego w pożarze, przyda Ci się farba ognioochronna do drewna. Dzięki jej użyciu, gaszenie konstrukcji stanie się łatwiejsze. Płomień będzie się bowiem rozprzestrzeniał w wolniejszym tempie.

Sieć lokalnych platform

Postaw na rozwój strony www, dzięki przystąpieniu do naszego projektu ogólnopolskiej sieci CMS dla portali informacyjnych. Gwarantujemy wzrost liczby odwiedzin i nowych użytkowników oraz sprawne zarządzanie obiegiem treści. Szereg modułów wraz z dostępem do zasobów cyfrowych, pozwala unowocześnić serwis i zaoszczędzić czas. Zapewniamy wsparcie informatyczne i handlowe, a także porady prawne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedażową naszej firmy. Szczególnie polecamy skaner kodów kreskowych, który ułatwi pracę w każdej firmie. Gwarantujemy niezawodność wszystkich naszych produktów, prostą przyjazną obsługę oraz najlepszą cenę na rynku. W razie wątpliwości związanych z wyborem konkretnego skanera kodów kreskowych, służymy Państwu pomocą. Zapraszamy!

Systemy bezpieczeństwa

Głównym profilem naszej działalności jest dostarczanie różnego rodzaju rozwiązań i zabezpieczeń dla domów. Nasza firma działa w Bielsku i okolicach. Oferujemy monitoring, który można zamontować zarówno na terenie posiadłości mieszkalnej, jak i firmy. Dzięki temu można przez całą dobę sprawdzać, czy pod posesją nie kręci się ktoś podejrzany.

W naszej ofercie znajdują się folie stretch do pakowania i wyposażenia, a wśród tego działu aż 30 produktów, w których opakowania foliowe zajmują centralne miejsce. Mamy do zaoferowania także papier pakowy i owijarki papieru, wreszcie i maszyny do szycia kartonów drutem, maszyny do montażu taśm, a także jako całkiem nowy asortyment-tekturę falistą. Jak wspomnieliśmy, folie stretch to nie wszystko. Posiadamy również folię czarną, pęcherzykową, folię ręczną, folię poduszkową do Minipak, folię stretch oraz całe profesjonalne zestawy do ręcznego pakowania. Po więcej informacji na temat folii stretch, zapraszamy na naszą stronę internetową.

Napędy garażowe

Potrzebna Państwu automatyka do bram garażowych? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie Państwo kompletne zestawy,a także poszczególne elementy czy akcesoria do oferowanego przez nas asortymentu. W razie pytań nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać odpowiednie rozwiązanie, które przysłuży się w Państwa gospodarstwie domowym.

Nasza firma z Krakowa przeprowadza kompleksowy audyt energetyczny budynku. Stawiamy na najwyższą rzetelność i dokładność w przeprowadzaniu kontroli, gdyż zdajemy sobie sprawę, że to właśnie od nas zależy późniejsze bezpieczeństwo mieszkańców oraz użyteczność danego budynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Serwis komputerowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej strony internetowej. Zajmujemy się sprzedażą drukarek oraz niezbędnych do nich materiałów eksploatacyjnych. Dostarczamy także sieci komputerowe, które zapewnią bezpieczeństwo użytkowania. Pracownicy naszego radomskiego serwisu naprawią także każdą usterkę urządzeń wielofunkcyjnych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zaprezentowany został w szczegółowy sposób nasz asortyment. Przygotowane przez nas silniki hydrauliczne to rozwiązania wykonane z najbardziej trwałych i wytrzymałych komponentów i podzespołów. Dzięki temu stanowią one solidne konstrukcje, jakie posłużą przez lata w Waszych przedsiębiorstwach czy zakładach produkcyjnych. Za ich sprawą możliwe jest nadawanie odpowiednich właściwości wybranym maszynom czy też urządzeniom. Życzymy udanych zakupów.