Najlepsza wizytówka w sieci

Oferujemy Państwu profesjonalne projekty stron internetowych. Mamy świadomość, że odpowiednia witryna może stanowić o sukcesie Państwa firmy, dlatego wkładamy sporo wysiłku, aby stworzone przez nas serwisy były atrakcyjną wizytówką Państwa działalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Hurtownia elektryczna

Nasz sklep elektryczny online oferuje bardzo bogaty asortyment, w którym znajdziecie kilka tysięcy artykułów z branży elektrycznej, pochodzących od ponad 200 czołowych producentów. Zapewniamy dostęp do najwyższej jakości produktów, których bezpieczeństwo użytkowania zostało potwierdzone zdobyciem odpowiednich certyfikatów. Znajdziecie u nas zarówno przedmioty niezbędne na co dzień, takie jak kable czy oświetlenie, jak również bardziej specjalistyczne rozwiązania, w tym aparaturę modułową oraz automatykę przemysłową.

Specjaliści od audytów

Nasz zespół to grupa osób podchodzących do swojej pracy z zaangażowaniem oraz poświęceniem, który doskonale zna się na wykonywanych zadaniach. Naszą specjalizacją jest m.in. efektowność energetyczna. Z opcji tej chętnie korzystają przedsiębiorcy posiadający wielkopowierzchniowe obiekty. Dzięki naszej pomocy, z łatwością zlokalizowane zostaną obszary, które negatywnie wpływają na wyniki finansowe oraz generują straty. Posiadamy odpowiedni sprzęt, a proponowane stawki z pewnością przypadną Państwu do gustu.

Urządzenia do monitoringu

Firma BCS zajmuje się produkcją nowoczesnych systemów monitoringu. Sprzedając jej artykuły mamy pewność, że dostarczamy naszym klientom artykułów na najwyższym poziomie, które bez wątpienia spełnią ich oczekiwania. Na naszej stronie znajdziesz funkcjonalne rejestratory BCS oraz inne sprzęty, które zadziwią Cię swoim doskonałym działaniem.

Fukcjonalny monitoring

Zadowolenie klientów jest dla naszej firmy kwestią absolutnie priorytetową, nie podlegającą kompromisom. Dzięki specjalistom z dziedzin motoryzacyjnych oraz informatycznych stworzyliśmy dla Państwa korzystną finansowo ofertę kompleksowych systemów, które zapewniają całodobowy monitoring pojazdów GPS. Zapewniamy sprawną realizację każdego zamówienia oraz profesjonalne wsparcie ze strony naszych pracowników. Posiadamy bogatą bazę kontrahentów, którzy od wielu lat z powodzeniem korzystają z naszych usług.

TIK-SOFT - narzędzie do prowadzenia księgowości

Historia naszego przedsiębiorstwa to 25 lat działalności na rynku informatycznym. Firma TIK-SOFT specjalizuje się w projektowaniu oraz dostarczaniu na rynek wysokiej klasy systemów i narzędzi, które pozwolą na prowadzenie księgowości przy wykorzystaniu komputerów i innych urządzeń. Opracowany przez nas program kadrowo płacowy Finka to idealne rozwiązanie dla firm o różnym profilu działalności. Ten produkt dostępny jest w kilku pakietach, które różnią się od siebie dostępnymi narzędziami i opcjami.

RandDtech - projektowanie ciągów technologicznych

W naszej firmie znajdziesz niezawodne maszyny do obróbki aluminium. Decydując się na ich wybór zapewniasz sobie doskonałe rozwiązania, które na pewno Cię nie zawiodą. Wysoka jakość wykonania i niezwykła funkcjonalność - to właśnie dzięki tym cechom nasze urządzenia do obróbki metalu cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów.

Firma Touchme24 jako producent oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów. W naszej ofercie znajdziecie przedmioty spełniające wszelkie niezbędne normy użytkowe, a także wymagania estetyczne. Polecamy między innymi panele dotykowe dostępne w w różnych wersjach stylizacyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Akcesoria do separatorów

Chciałbyś dokupić produkty, jakie często są niezbędne w czasie użytkowania separatorów ścieków ropopochodnych i zaolejonych. W takim wypadku koniecznie zajrzyj na stronę internetową producenta takich wyrobów, jak klapa zwrotna, sygnalizatorów czy poduszek sorbentowych. Proponują atrakcyjne stawki cenowe.

Kompresowy śrubowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze urządzenia sprężające powietrze! To między innymi funkcjonalne oraz niezawodne w każdej sytuacji sprężarki śrubowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych maszyn - skontaktuj się bezpośrednio z nami.

W ramach oferowanych przez nas rozwiązań możecie znaleźć najlepsze i najbardziej wydajne klimatyzatory ścienne. Dzięki ich wykorzystaniu możliwe jest zapewnienie naszym klientom właściwych sposób na obieg powietrza w wybranych pomieszczeniach. Zapewniamy Wam najbardziej atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór produktów. Wszystkie urządzenia jak pompy ciepła są przez nas idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy serdecznie.

Nowoczesne rozwiązania dla firm

Jeżeli chodzi o chłodnictwo przemysłowe, jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Tworzymy nowoczesne i skuteczne rozwiązania, które cieszą się rosnącym zainteresowaniem klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby nawiązać współpracę na najwyższym poziomie z profesjonalnym parterem, wybierz naszą firmę. Przekonamy Cię, że na chłodnictwie przemysłowym znamy się jak nikt inny.

Proponujemy wytrzymałe, wykonane z solidnych materiałów taśmy transportujące, pozwalające na szybkie i łatwe przenoszenie wybranych elementów, produktów. Dlatego też stosowane są one zwłaszcza przy produkcji towarów w zakładach, halach. Pozwalają również na przemieszczanie elementów na magazynach. Dzięki wykorzystaniu naszych pasów napędowych oraz akcesoriów przenośnikowych będziecie mogli usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków w Waszych przedsiębiorstwach. Zapewniamy szeroki wybór technologii przemysłowych.

Laser do rur i profili aluminiowych

Nasza firma zlokalizowana w Śląsku zajmuje się działaniami z branży produkcyjno-usługowej (m.in. frezowaniem CNC, obróbką skrawaniem). W zakres naszych usług wchodzi m.in. cięcie laserem światłowodowym zarówno rur, jak i profili ze stali nierdzewnej, czarnej, aluminium, miedzi czy mosiądzu. Posiadamy również bogaty park maszynowy (m.in. tokarki, prasy, szlifierki).

Przedsiębiorstwo SpecialTech zaprasza

Zapraszamy na stronę internetową naszej firmy SpecialTech, gdzie opisane zostały w szczegółowy sposób usługi, jakie wykonywane są przez naszych specjalistów, a w ramach których możecie Państwo zlecić nam wykonywanie licznych obróbek na różnorodnych materiałach, jak na przykład cięcie wodą czy laserem, frezowanie CNC bądź projektowanie CAD / CAM.

Łatwiejszy transport towarów

W naszej ofercie mamy do zaoferowania bardzo wygodne rozwiązania ułatwiające przewóz towarów. W naszym asortymencie znajdują się kontenery do systemów hakowych, bramowych, linowych, łańcuchowych i przeznaczonych do pras. Jako producent dbamy o solidną konstrukcję, wytrzymałość i estetyczny wygląd naszych wyrobów.