Krystalicznie czyste akweny

Bieszczady to wyjątkowe miejsce w Polsce, słynące z nieskażonej przyrody, spokojnych szlaków górskich, malowniczych widoków oraz świeżego powietrza. Są tu jednak również krystalicznie czyste akweny. Nad jednym z nich położony jest nas hotel - Solinianka Villas & SPA, oferujący komfortowe noclegi, wyśmienite menu serwujące dania kuchni regionalnej, europejskiej, a także chińskiej i indyjskiej, jak również szeroki wybór zabiegów odnowy biologicznej. To unikalna propozycja, łącząca w sobie wakacje nad jeziorem z wyprawą w góry.

Hotel Miłosz - noclegi dla wymagających

Chcąc zapewnić sobie odpowiedni wypoczynek warto zadbać o to, aby wybrać na czas urlopu odpowiednie miejsce do zamieszkania. Mieszczący się na Kaszubach hotel SPA Miłosz spodoba się każdemu, kto szuka ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, a także pragnie odciąć się od problemów codzienności. U nas możecie liczyć nie tylko na wiele atrakcji wynikających z naszego malowniczego usytuowania, ale także na szereg dodatkowych udogodnień, takich jak chociażby strefa wellness z basenem i sauną czy siłownia.

Wypocznij nad jeziorem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jednego z najpiękniejszych miejsc na całych Mazurach. Ośrodek Wypoczynkowy na Mazurach Łabędzi Ostrów znajduje się w miejscu wręcz magicznym, wyróżniającym się zapierającymi dech w piersi widokami, a także wieloma atrakcjami zarówno dla starszych, jak i najmłodszych gości. W środku znajdują się aż dwie sale konferencyjne, gabinety odnowy biologicznej, a także barwne, a przede wszystkim niesamowicie bezpieczne place zabaw. Dodatkowo, nieopodal znajduje się miejsce do cumowania łodzi.