Krystalicznie czyste akweny

Bieszczady to wyjątkowe miejsce w Polsce, słynące z nieskażonej przyrody, spokojnych szlaków górskich, malowniczych widoków oraz świeżego powietrza. Są tu jednak również krystalicznie czyste akweny. Nad jednym z nich położony jest nas hotel - Solinianka Villas & SPA, oferujący komfortowe noclegi, wyśmienite menu serwujące dania kuchni regionalnej, europejskiej, a także chińskiej i indyjskiej, jak również szeroki wybór zabiegów odnowy biologicznej. To unikalna propozycja, łącząca w sobie wakacje nad jeziorem z wyprawą w góry.

Hotel Miłosz - noclegi dla wymagających

Chcąc zapewnić sobie odpowiedni wypoczynek warto zadbać o to, aby wybrać na czas urlopu odpowiednie miejsce do zamieszkania. Mieszczący się na Kaszubach hotel SPA Miłosz spodoba się każdemu, kto szuka ciszy i spokoju, kontaktu z naturą, a także pragnie odciąć się od problemów codzienności. U nas możecie liczyć nie tylko na wiele atrakcji wynikających z naszego malowniczego usytuowania, ale także na szereg dodatkowych udogodnień, takich jak chociażby strefa wellness z basenem i sauną czy siłownia.

Przyczepy na sprzedaż

Firma oferuje szeroki wybór przyczep. Dzięki nim, każdy klient może spełnić swoje marzenie o swoim własnym lokum w miejscowości wypoczynkowej np. nad morzem. Dzięki temu, że w ofercie znajdują się używane kempingi do sprzedania, istnieje możliwość zaoszczędzenia na kosztach i zakupieniu wymarzonego produktu za mniejsze pieniądze.

Wypoczynek w górskim klimacie

Nasza oferta zainteresuje każdego, kto uwielbia wypoczywać blisko natury i spędzać czas w aktywny sposób - w ramach wycieczek górskich, rowerowych czy konnych Prowadzone przez nas Ekologiczne Gospodarstwa Agroturystyczne stanowią cztery ośrodki. Wszystkie z nich są zlokalizowane w sąsiedztwie malowniczych krajobrazów.