Stroje dla sportowców

Wszystkich uwielbiających wysiłek fizyczny z pewnością zainteresuje oferta przygotowana przez sklep internetowy Triathlonista. Znajdują się tam między innymi produkty kompresyjne Compressport, przeznaczone nie tylko dla osób uprawiających triathlon, ale dla wszystkich intensywnie uprawiających sport.

Sklep militarny

Planując kilkudniowy wypad za miasto powinieneś odwiedzić nasz sklep militarny. Znajdziesz tam artykuły potrzebne do przetrwania z daleka od cywilizacji. Kupisz u nas m.in.: wiatrówki, noże scyzoryki, łuki sportowe oraz lunety obserwacyjne. Sprzedajemy również plecaki turystyczne i odzież sportowo-rekreacyjną.

Sklep dla aktywnych

Znasz to uczucie, kiedy wiatr unosi deskę, a Ty czujesz, że unosisz się na fali? Jeśli tak jak my jesteś fanem surfowania lub chcesz rozpocząć swoją przygodę z tym niezwykłym sportem, odwiedź nasz sklep online! Znajdziesz u nas sprzęt do surfowania i wszystkie niezbędne do uprawiania tej dyscypliny akcesoria.

MitoMiło

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajduje się profesjonalna mata do jogi. Oferowane przez nas akcesoria sprawdzają się podczas wykonywania ćwiczeń zarówno w Waszych domach prywatnych, jak i w klubach fitness. Znajdziecie u nas także inne akcesoria ktróe są bardzo przydatne podczas ćwiczenia.

Centrum sportowe

Jesteś rodzicem i szukasz nietuzinkowej rozrywki dla swoich pociech? Sala zabaw dla dzieci to idealne rozwiązanie, które łączy ruch z rozrywką. Nasz obiekt posiada ściankę wspinaczkową, baseny kulkowe, zjeżdżalnie oraz trampoliny. Zamieszczone w nim urządzenia są w pełni certyfikowane, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swoich najbliższych.

FIT4MED

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu rehabilitacyjnego, w którym znajdziesz specjalistyczny sprzęt pozwalający na szybkie odzyskanie zdrowia. Stabilizator stawu skokowego to jeden z produktów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Jest dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach i jednocześnie jego użycie jest skuteczne. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych specjalistów. W razie pytań czekamy na kontakt z Twojej strony. Najlepszy sprzęt rehabilitacyjny tylko w sklepie FIT4MED.