Stroje dla sportowców

Wszystkich uwielbiających wysiłek fizyczny z pewnością zainteresuje oferta przygotowana przez sklep internetowy Triathlonista. Znajdują się tam między innymi produkty kompresyjne Compressport, przeznaczone nie tylko dla osób uprawiających triathlon, ale dla wszystkich intensywnie uprawiających sport.

MitoMiło

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, w ramach której znajduje się profesjonalna mata do jogi. Oferowane przez nas akcesoria sprawdzają się podczas wykonywania ćwiczeń zarówno w Waszych domach prywatnych, jak i w klubach fitness. Znajdziecie u nas także inne akcesoria ktróe są bardzo przydatne podczas ćwiczenia.

FIT4MED

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu rehabilitacyjnego, w którym znajdziesz specjalistyczny sprzęt pozwalający na szybkie odzyskanie zdrowia. Stabilizator stawu skokowego to jeden z produktów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Jest dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach i jednocześnie jego użycie jest skuteczne. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych specjalistów. W razie pytań czekamy na kontakt z Twojej strony. Najlepszy sprzęt rehabilitacyjny tylko w sklepie FIT4MED.

Odzież motocyklowa

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się między innymi kompleksowa odzież na motocykle. Prócz tego przygotowaliśmy również użyteczne i skuteczne intercomy na quada, które sprawdzą się w każdym miejscu. Dzięki dostępnemu sprzętowi możesz cieszyć się z jazdy o każdej porze roku.