Polsko-angielskie przedszkole

Dzieci tym lepiej przyswajają i zapamiętują nowe słowa, im są młodsze - wtedy też mają największą motywację do ćwiczeń! Proponujemy Państwa pociechom nauczanie dwujęzyczne w przedszkolu w Warszawie. Zajęcia prowadzą dwie osoby: native speaker i osoba polskojęzyczna, czuwająca nad rozwojem dzieci. Po angielsku odbywają się zajęcia tematyczne, a także sportowe czy związane z teatrzykiem, przedszkolaki więc chłoną nowe słówka przez cały czas!

Zabawa i nauka

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości produkty dla dzieci, które pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Oferujemy wyjątkowe zabawki interaktywne, które uczą poprzez rozrywkę. Są bezpieczne dla dzieci. Zostały wykonane ze sprawdzonych surowców. Złóż zamówienie już dziś.

drewniane zabawki dla dzieci

Szukasz gier dla dzieci, które są wykonane z naturalnych materiałów? Zależy Ci także na tym, aby posłużyły one córce czy synowi przez wiele lat? Zapraszamy Cię zatem do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym prezentujemy zabawki drewniane w kilku odsłonach. Wszystkie elementy są wykonane z gładkich materiałów i są bezpieczne dla skóry dziecka.

Sklep z zabawkami

Ochraniacze rowerowe, puzzle, figurki, jeździki i wiele innych. Właśnie takie zabawki Spiderman znajdziesz w naszym sklepie. Nasz asortyment jest dopasowany do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych polecamy jeździki, dzięki którym będą mogli poczuć się bohaterowi ulubionej bajki. Dla starszych - ochraniacze na kolana, gdyby zdarzyło im się upaść podczas jednej z przygód.

Pomoce w logopedii

Aby dziecko nauczyło się poprawnie wymawiać słowa, czasem potrzeba sporo pracy. W naszej ofercie dostępne są artykuły logopedyczne, wśród których znaleźć można m.in. zestawy do utrwalania samogłosek. Poza tym znajdziesz tu również karty do nauki słów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.