Polsko-angielskie przedszkole

Dzieci tym lepiej przyswajają i zapamiętują nowe słowa, im są młodsze - wtedy też mają największą motywację do ćwiczeń! Proponujemy Państwa pociechom nauczanie dwujęzyczne w przedszkolu w Warszawie. Zajęcia prowadzą dwie osoby: native speaker i osoba polskojęzyczna, czuwająca nad rozwojem dzieci. Po angielsku odbywają się zajęcia tematyczne, a także sportowe czy związane z teatrzykiem, przedszkolaki więc chłoną nowe słówka przez cały czas!

walka z nadwagą u dzieci

Jeżeli Twoje dziecko ma problem z nadwagą, to jedynym z możliwych rozwiązań problemu mogą być obozy odchudzające. W trakcie takiego wyjazdu dzieci mają możliwość spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej w trakcie aktywności na świeżym powietrzu. Może to także pozytywnie wpłynąć na stan ich kondycji oraz samopoczucie.

Zabawa i nauka

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości produkty dla dzieci, które pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów. Oferujemy wyjątkowe zabawki interaktywne, które uczą poprzez rozrywkę. Są bezpieczne dla dzieci. Zostały wykonane ze sprawdzonych surowców. Złóż zamówienie już dziś.

Profesjonalny kurs japońskiego

Szukasz języka, który sprawi, że staniesz się atrakcyjny dla pracodawców. Postaw na kurs języka japońskiego, który pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu na rynku pracy. Zapraszamy do naszej szkoły językowej w Katowicach i zapoznania się z pełną ofertą kursów językowych. Szczegóły propozycji znajdziesz na stronie https://acj.edu.pl/.

Bello4Baby

W naszym asortymencie szczególnie polecamy Państwu wysokiej jakości łóżeczka dla dzieci. To idealne rozwiązanie na zapewnienie bezpiecznego snu lub odpoczynku dla Państwa pociechy. Łóżeczka dla dzieci oferowane przez naszą firmę odznaczają się wykonaniem z najlepszych jakościowo materiałów. Są komfortowe w użyciu i bardzo trwałe, dzięki czemu będą mogli wykorzystywać je Państwo przez wiele lat. Oferowane przez nas łóżeczka dla dzieci dostępne są w różnych stylach, kolorach... Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

drewniane zabawki dla dzieci

Szukasz gier dla dzieci, które są wykonane z naturalnych materiałów? Zależy Ci także na tym, aby posłużyły one córce czy synowi przez wiele lat? Zapraszamy Cię zatem do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, w którym prezentujemy zabawki drewniane w kilku odsłonach. Wszystkie elementy są wykonane z gładkich materiałów i są bezpieczne dla skóry dziecka.

Sklep z zabawkami

Ochraniacze rowerowe, puzzle, figurki, jeździki i wiele innych. Właśnie takie zabawki Spiderman znajdziesz w naszym sklepie. Nasz asortyment jest dopasowany do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych polecamy jeździki, dzięki którym będą mogli poczuć się bohaterowi ulubionej bajki. Dla starszych - ochraniacze na kolana, gdyby zdarzyło im się upaść podczas jednej z przygód.