Polsko-angielskie przedszkole

Dzieci tym lepiej przyswajają i zapamiętują nowe słowa, im są młodsze - wtedy też mają największą motywację do ćwiczeń! Proponujemy Państwa pociechom nauczanie dwujęzyczne w przedszkolu w Warszawie. Zajęcia prowadzą dwie osoby: native speaker i osoba polskojęzyczna, czuwająca nad rozwojem dzieci. Po angielsku odbywają się zajęcia tematyczne, a także sportowe czy związane z teatrzykiem, przedszkolaki więc chłoną nowe słówka przez cały czas!

Zapraszamy do nowootwartego, prywatnego przedszkola MegaMocni w Gdańsku. Zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki harmonijnego rozwoju i kreatywnej zabawy pod opieką wykwalifikowanej kadry. Do dyspozycji dzieci oddajemy przestronne, kolorowe, doskonale wyposażone i dostosowane do ich potrzeb sale. Zapewniamy także ekologiczne, smaczne wyżywienie z własnej kuchni według opracowywanego przez dietetyka menu.

walka z nadwagą u dzieci

Jeżeli Twoje dziecko ma problem z nadwagą, to jedynym z możliwych rozwiązań problemu mogą być obozy odchudzające. W trakcie takiego wyjazdu dzieci mają możliwość spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej w trakcie aktywności na świeżym powietrzu. Może to także pozytywnie wpłynąć na stan ich kondycji oraz samopoczucie.

Produkty dla niemowląt

Niemowlęta potrzebują niezwykle dużo uwagi, aby nic im się nie stało. Chodzi także o odpowiednią pielęgnację. Dlatego też oferujemy artykuły higieniczne dla dzieci. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór podkładów, gruszek do nosa czy też szczoteczek do zębów. Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i są bezpieczne dla maluszków.

Produkty dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się dział "Karmienie i laktacja", gdzie zebraliśmy najpotrzebniejsze artykuły dla niemowląt, jak i dla mam. Znajdziesz też u nas wiele produktów do pokoju maluszka, smoczki, zawieszki, gryzaki oraz wiele innych niezbędników. To miejsce dla dzieci i dla rodziców!