Jak wygląda wywoływanie fotografii?

Większość fotografii tworzonych jest pod wpływem chwili za pomocą urządzeń mobilnych, które mamy akurat pod ręką. Gdzie mogę wywołać zdjęcia z telefonu? W Internecie znajdziemy wiele firm zajmujących się utrwalaniem odbitek. Wystarczy, że prześlemy im pliki i wybierzemy rozmiar oraz jakość preferowanego papieru. Jest to prosty proces, który pozwoli nam zachować wspomnienia na dłużej!

Sklep z kartkami

Jeśli szukasz oryginalnych, nietuzinkowych i trwałych pamiątek, w których możesz umieścić życzenia lub podziękowania, to dobrze trafiłeś. Artystyczne kartki świąteczne to nasz konik. Wzory nie powtarzają się i są ręcznie wykonane. Wielokrotnie pojawia się jedynie motyw niektórych zwierząt, na przykład pingwinów.

Audiobook o dowolnej tematyce

Nie możesz czytać podczas podróży, a patrzenie w okno stało się nudne? Nasze audiobooki mp3 to świetna alternatywa nie tylko dla pasażerów. Mogą nam towarzyszyć podczas domowych prac lub chwil relaksu. Wiele tytułów do wyboru z dowolnej tematyki - każdy słuchacz znajdzie coś dla siebie! Sprawdź naszą ofertę.

Pasek fotograficzny

Pasek dla fotografa? U nas znajdziesz różne modele! Od lat zajmujemy się sprzedażą różnych akcesoriów. W naszej ofercie są także szelki fotograficzne. Do jednego aparatu albo dwóch modeli, które artysta musi mieć przy sobie. Modele są dostępne w różnych kolorach. Z nami możesz odciążyć swoje plecy i szyję.

Studio zdjęciowe

Marzysz o sesji zdjęciowej lub wyjątkowym uchwyceniu Twojego ślubu czy innego ważnego wydarzenia? Nasz zakład fotograficzny z przyjemnością spełni każdą Twoją wizję. Możemy wykonać sesję na miejscu lub zjawić się w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Poza tym u nas możesz również zamienić film ze swojej kasety wideo na DVD.