Jako profesjonalny sklep plastyczny online, proponujemy najwyższej jakości farby i akcesoria malarskie, w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz asortyment został specjalnie przygotowany dla wszystkich miłośników malarstwa. Sklep plastyczny, który prowadzimy to raj dla artystów. Znajdą Państwo tutaj najlepsze produkty malarskie i farby o niepowtarzalnych barwach. Wszystkie z nich dostępne są w korzystnych cenach. Zachęcamy wszystkich miłośników pędzla do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz skorzystania z niej.

Jeżeli szukasz najlepszych elementów wykończeniowych, dzięki którym uda Ci się stworzyć przykuwające uwagę aranżację w każdym z pomieszczeń w Twoim domu, to świetnie trafiłeś. PlejadaTapet prowadzi sklep internetowy, w którym znajdziesz tapety dziecięce, które zostały pozyskane z wielu zakątków świata, dzięki czemu zachwycają bogactwem kolorów, wzorów i nadruków. Znajdziecie tu zarówno rozwiązania z motywami bajkowymi, jak również wersje z napisami, cyframi, samochodami czy wspaniałymi zwierzętami.

Książki historyczne

Dwudziestolecie międzywojenne jest jednym z najciekawszych okresów w historii naszego kraju. Jeden z najwybitniejszych fotografików tamtego czasu, Henryk Poddębski, stworzył swoiste archiwum złożone z fotografii z lat 1918-1939. "Polska niepodległa" ma za zadanie przybliżyć czytelnikowi świat II Rzeczypospolitej.

Abonament na puszczanie muzyki

Posiadasz lokal lub firmę i chciałbyś móc odtwarzać w nich publiczną muzykę? Z naszą pomocą możesz to zrobić - bez opłat dla ZAIKS, ZPAV, STOART czy innych podobnych podmiotów. Firma posiada tysiące utworów muzycznych z wykupionymi prawami autorskimi, z których można skorzystać w ramach abonamentu na radio internetowe.

Weselna muzyka

Ślub to jeden z najważniejszych wydarzeń w życiu zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Dlatego też warto zadbać o odpowiednia muzykę na przyjęciu dla gości. Nasz zespół coverowy na wesele zapewnia najlepszą zabawę zarówno na parkiecie, jak i poza nim. Bijąca od nas energia przenosi się na każdą z zaproszonych osób, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawią.