Nauka dla dorosłych

Zatrudniamy kadrę pedagogów oraz specjalistów z danej dziedziny. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo podczas dokonywania wyboru przyszłego zawodu. Prowadzimy szkoły policealne w Krakowie, które nie tylko umożliwiają zdobycie bogatej wiedzy, ale też certyfikatu niezbędnego do pracy. Między innymi są to tytuły: technika usług fryzjerskich lub kosmetycznych, opiekuna osób niepełnosprawnych bądź starszych, florysty. Proponujemy uczniom pomoc w znalezieniu wygodnego, taniego noclegu w Krakowie.

Kursy jazdy

Jeżeli chcesz zdobyć prawo jazdy w szybki i sprawny sposób, zapisz się do naszej szkoły Juma, która działa w Krakowie. Oferujemy kursy na kategorię A. Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą instruktorów, a także nowoczesnymi pojazdami, które spełniają wszelkie normy i są w pełni sprawne technicznie. Jesteśmy takie wyposażeni w pojazdy przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu możemy zaproponować kursy dla osób z dysfunkcjami ruchu. Zapewniamy profesjonalne zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Szkolenie przed egzaminem na studia

Chcesz dostać się na uczelnie wyższą i wybrałeś jeden z kierunków architektonicznych? Wybierz najlepszą szkołę rysunku w Krakowie i przystąp do nauki rysowania z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy mają dyplom Twojej upragnionej uczelni. Kurs rysunku podzielony jest na kilka poziomów, zależnie od umiejętności.

Agencja eventowa

Nasza agencja organizuje niezapomniane wyjazdy motywacyjne i nagrodowe, kongresy, konferencje, wyjazdy VIP Adventure, wycieczki integracyjne i inne wydarzenia. Naszą specjalizacją jest zagraniczna obsługa eventów różnego typu. Prowadzimy również dla naszych klientów kompleksowe kampanie incentive marketingu.

Praca za granicą

Przedsiębiorstwo oferuje usługi pomagające m.in. firmom oraz innym podmiotom zajmującym się organizowaniem zatrudnienia tymczasowego. Delegowanie pracowników do Francji to skomplikowany proces, który jednak jest możliwy dzięki wsparciu przedsiębiorstwa, które zajmuje się pomocą prawną, audytami, oraz rozwiązywaniem sporów.