Nauka dla dorosłych

Zatrudniamy kadrę pedagogów oraz specjalistów z danej dziedziny. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo podczas dokonywania wyboru przyszłego zawodu. Prowadzimy szkoły policealne w Krakowie, które nie tylko umożliwiają zdobycie bogatej wiedzy, ale też certyfikatu niezbędnego do pracy. Między innymi są to tytuły: technika usług fryzjerskich lub kosmetycznych, opiekuna osób niepełnosprawnych bądź starszych, florysty. Proponujemy uczniom pomoc w znalezieniu wygodnego, taniego noclegu w Krakowie.

Szkolenie przed egzaminem na studia

Chcesz dostać się na uczelnie wyższą i wybrałeś jeden z kierunków architektonicznych? Wybierz najlepszą szkołę rysunku w Krakowie i przystąp do nauki rysowania z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy mają dyplom Twojej upragnionej uczelni. Kurs rysunku podzielony jest na kilka poziomów, zależnie od umiejętności.

Praca za granicą

Przedsiębiorstwo oferuje usługi pomagające m.in. firmom oraz innym podmiotom zajmującym się organizowaniem zatrudnienia tymczasowego. Delegowanie pracowników do Francji to skomplikowany proces, który jednak jest możliwy dzięki wsparciu przedsiębiorstwa, które zajmuje się pomocą prawną, audytami, oraz rozwiązywaniem sporów.

Szkolenia pedagogiczne

Prowadzimy szkolenia, które przygotują do pracy z dziećmi, a także rozwiną zdobytą już wiedzę i umiejętności. Nasza oferta obejmuje kurs Montessori - metoda ma na celu rozwijanie samodzielności u dzieci, ich uzdolnień i umiejętności współpracy, a także nabrania szacunku do pracy innych i wypracowaniu wzajemnej pomocy bez rywalizacji.

Nauka języka angielskiego dla dzieci

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za wcześnie. Każdy maluch dysponuje wyjątkowymi i niepowtarzalnymi zdolnościami przyswajania nowej wiedzy. W zupełnie naturalny sposób przyswaja umiejętności i zdobywa kolejne wiadomości. Dlatego też zachęcamy do wykorzystania tego wyjątkowego etapu rozwoju i zapisania swojej pociechy na nasze zajęcia. Angielski dla dzieci to nie tylko nauka, ale również wspaniała zabawa, o którą zadbają doświadczeni pedagodzy z łódzkiej szkoły. Uczymy poprzez zabawę i bawimy ucząc!