Nauka dla dorosłych

Zatrudniamy kadrę pedagogów oraz specjalistów z danej dziedziny. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachowe doradztwo podczas dokonywania wyboru przyszłego zawodu. Prowadzimy szkoły policealne w Krakowie, które nie tylko umożliwiają zdobycie bogatej wiedzy, ale też certyfikatu niezbędnego do pracy. Między innymi są to tytuły: technika usług fryzjerskich lub kosmetycznych, opiekuna osób niepełnosprawnych bądź starszych, florysty. Proponujemy uczniom pomoc w znalezieniu wygodnego, taniego noclegu w Krakowie.

Kursy jazdy

Jeżeli chcesz zdobyć prawo jazdy w szybki i sprawny sposób, zapisz się do naszej szkoły Juma, która działa w Krakowie. Oferujemy kursy na kategorię A. Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą instruktorów, a także nowoczesnymi pojazdami, które spełniają wszelkie normy i są w pełni sprawne technicznie. Jesteśmy takie wyposażeni w pojazdy przeznaczone dla osób niepełnosprawnych, dzięki czemu możemy zaproponować kursy dla osób z dysfunkcjami ruchu. Zapewniamy profesjonalne zajęcia teoretyczne i praktyczne.

Szkolenie przed egzaminem na studia

Chcesz dostać się na uczelnie wyższą i wybrałeś jeden z kierunków architektonicznych? Wybierz najlepszą szkołę rysunku w Krakowie i przystąp do nauki rysowania z wykwalifikowanymi instruktorami, którzy mają dyplom Twojej upragnionej uczelni. Kurs rysunku podzielony jest na kilka poziomów, zależnie od umiejętności.

Agencja eventowa

Nasza agencja organizuje niezapomniane wyjazdy motywacyjne i nagrodowe, kongresy, konferencje, wyjazdy VIP Adventure, wycieczki integracyjne i inne wydarzenia. Naszą specjalizacją jest zagraniczna obsługa eventów różnego typu. Prowadzimy również dla naszych klientów kompleksowe kampanie incentive marketingu.

Nauka angielskiego, niemieckiego i innych

Nasza szkoła językowa ze Szczecina specjalizuje się w nauce języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i innych. Zatrudniamy tylko doświadczonych lektorów o bogatym doświadczeniu pedagogicznym. Innowacyjne metody nauczania sprawiają, że każdy zakończony kurs zapewnia odpowiednią wiedzę oraz umiejętności językowe. Centrum Idioma zaprasza do kontaktu.

Nauka języka w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową szkoły oferującą naukę języka z Bliskiego Wschodu. Organizowany przez nich kurs arabskiego oferowany jest mieszkańcom Warszawy i okolic. Obejmuje zarówno przygotowanie teoretyczne, jak i praktyczne, dzięki którym użytkownik doskonale poradzi sobie w codziennych sytuacjach.