Gotowe wyroby garmażeryjne

Proponujemy pyszne, gotowe wyroby garmażeryjne, dostępne w sklepach na terenie całej Polski. Przygotowujemy takie potrawy jak np.kluski śląskie, przyrządzone z delikatnego ciasta. Jest to doskonały dodatek do różnego rodzaju mięs z sosem. Polecamy również takie dania jak krokiety, pierogi oraz naleśniki.

Sushi z dostawą

Propozycja dla osób szukających pomysłu na szybki lunch! Oferujemy nietypowe sushi z dowozem. Podejmujemy się również zamówień na zorganizowanie cateringu na imprezy rodzinne czy firmowe. Zapewniamy obsługę gastronomiczną wielu wydarzeń sportowych i kulturalnych. U nas masz także możliwość płatności kartą za zamówienie.

Przyczepa gastronomiczna producent

Serwowanie jedzenia w budkach stało się niemodne. Budny nie były mobilne dlatego pozwalały na handel tylko w jednym miejscu. Właśnie dlatego zastąpił je nowy wynalazek, jakim jest przyczepa gastronomiczna. Producent Anovotti sprawi, że w jej wnętrzu znajduje się wszystko, co potrzebne do podania jedzenia klientom i przemieszczenia jej w nowe miejsce.

Kapsułka do ciepłych napojów

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości ciepłych napojów do tysięcy automatów w całej Polsce. Kapsułki do kawy dostępne w naszej ofercie pochodzą wyłącznie od najlepszych producentów. Gwarantujemy niezapomniany i niepowtarzalny smak, który umili czas spędzony w szkole czy w zakładach pracy.

Urządzenia do lokalu gastronomicznego

W ofercie naszej firmy znaleźć można okapy ze stali nierdzewnej. Są to urządzenia, które przydadzą się zarówno w lokalu gastronomicznym, jak i w domu prywatnym. Ich zadaniem jest sprawne odprowadzanie gorącego, przesączonego zapachem potraw i wilgotnego powietrza, unoszącego się znad przygotowywanych na kuchence potraw. Oferowane urządzenia wykazują się odpornością na szkodliwe warunki oraz na uszkodzenia mechaniczne. Naprawdę warto więc w nie zainwestować.

Fuzja smaków włoskich i dalekowschodnich

Proponujemy danie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Pizza kebab łączy w sobie klasykę włoskiej kuchni ze smakiem przypraw z Dalekiego Wschodu. Na idealnie wypieczonym placku znajdziecie dobrze doprawione mięso wołowe, przygotowane zgodnie z zasadami przyrządzania kebaba.

Restauracja w górach

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do organizacji imprez okolicznościowych czy na wypad ze znajomymi, nasze miejsce będzie idealne. Karczma Zbójnicka znajduje się w Zawoi i każdego roku przyciąga duże grono turystów. Zawsze gwarantujemy tutaj pyszne polskie i tradycyjne jedzenie, niesamowite historie i dobrą zabawę.