Z pomocą naturze.

Szukają Państwo najlepszego rozwiązania do pakowania przetworów mięsnych? Proponujemy Państwu folie i rękawy termokurczliwe, wyprodukowane z materiałów o różnej strukturze, grubości i w rozmaitych wielkościach. Idealnie nadają się do pakowania próżniowego. Dzięki nim zachowany jest naturalny smak i zapach.

Spersonalizowane ciasteczka świąteczne

Przygotowujesz wigilię w szkole lub firmie? Chcesz zaskoczyć pracowników? Polecamy nasze pierniki firmowe z indywidualną personalizacją. To Ty decydujesz, jak będą wyglądać Twoje smakołyki. Ciasteczka mogą mieć kształt na przykład mikołaja, choinki, gwiazdki, a nawet nawiązywać do działalności Twojej firmy!

Sztuka przygotowywania potraw

Jedzenie nie jest jedynie koniecznością i zwyczajem, który na stałe wkradł się do naszego życia. Powinno być również zaproszeniem do przeżywania niezwykłych przygód, odkrywania nowych krain, kompozycji smakowych, aromatów... Jeżeli odczuwasz nie tylko zwykły głód, ale również głód przygód - zapraszamy Cię do odwiedzin najlepszej restauracji w Krakowie. To tutaj odnajdziesz propozycje spełniające Twoje oczekiwania. Zachwycający okaże się nie tylko ich głęboki smak, ale również sposób prezentacji na talerzu.