Gotowe wyroby garmażeryjne

Proponujemy pyszne, gotowe wyroby garmażeryjne, dostępne w sklepach na terenie całej Polski. Przygotowujemy takie potrawy jak np.kluski śląskie, przyrządzone z delikatnego ciasta. Jest to doskonały dodatek do różnego rodzaju mięs z sosem. Polecamy również takie dania jak krokiety, pierogi oraz naleśniki.

Karczma z tradycyjnym jedzeniem

Chciałbyś dobrze zjeść, a przy okazji zrelaksować się, wpatrując w zieleń za oknem i podziwiając wyjątkowe wnętrza? Nasza restauracja w Konstancinie-Jeziornej to miejsce, w którym czekają na Ciebie pożywne dania, przygotowywane zgodnie z tradycyjną sztuką kulinarną. Ponadto zaletą naszej karczmy jest niepowtarzalny klimat, który tworzy dopracowana w każdym calu aranżacja.

Sklep ha-herbatykawy.pl to miejsce, w którym nabędziecie Państwo atrakcyjne upominki i pamiątki dla swoich najbliższych. Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, by każdy był w stanie odnaleźć tu coś w sam raz dla siebie. Nietypowa kawiarka, kawa i herbata, zestaw filiżanek? Oglądaj, wybieraj, zamawiaj.

Sushi z dostawą

Propozycja dla osób szukających pomysłu na szybki lunch! Oferujemy nietypowe sushi z dowozem. Podejmujemy się również zamówień na zorganizowanie cateringu na imprezy rodzinne czy firmowe. Zapewniamy obsługę gastronomiczną wielu wydarzeń sportowych i kulturalnych. U nas masz także możliwość płatności kartą za zamówienie.

Serwowanie jedzenia w budkach stało się niemodne. Budny nie były mobilne dlatego pozwalały na handel tylko w jednym miejscu. Właśnie dlatego zastąpił je nowy wynalazek, jakim jest przyczepa gastronomiczna. Producent Anovotti sprawi, że w jej wnętrzu znajduje się wszystko, co potrzebne do podania jedzenia klientom i przemieszczenia jej w nowe miejsce.

Gdzie zorganizować wyjątkowe przyjęcie?

Planujesz organizację uroczystości rodzinnej, takiej jak wesele, rocznica ślubu, chrzciny czy komunia? Chcesz wyprawić urodziny dla rodziny lub grupy przyjaciół? A może Twoja firma obchodzi jubileusz i z tej okazji planujesz zaprosić pracowników na spotkanie? Imprezy okolicznościowe w Łodzi to nasza specjalność - zapewnimy udekorowaną salę i obsługę gastronomiczną.

Żródło błonnika

Źródłem błonnika, kwasów Omega 3 i 6, magnezu, fosforu, a także witaminy B1 jest siemię lniane. Cena jego jest uzależniona od tego czy jest ziarna są już zmielone, czy też nie. Można dodawać go do musli, sałatki lub też innych potraw. Spożywa się najczęściej go po namoczeniu lub rozgnieceniu nasion.